WANNY PRZENOŚNE

Gama przenośnych spa Victory Spa to idealne rozwiązanie dla domowych spa na świeżym powietrzu. Czy to w ogrodzie, na tarasie, na balkonie czy tarasie, nasza oferta przenośnych spa sprawia, że ​​sen o wellness w domu staje się rzeczywistością! Gama przenośnych spa jest dostępna w 3 formatach; Basic, Classic i Deluxe. I z 2 różnymi systemami sterowania; Tylko system wodny System powietrzno-wodny. W Victory Spa z pasją tworzymy przenośne wanny ogrodowe Portable Spa od ponad 20 lat i wierzymy, że jesteśmy w tej dziedzinie ekspertem. Nasza kolekcja wanien może być wyposażona w systemy Basic, Classic i Deluxe. Każdy z modeli jest produkowany zgodnie z najwyższymi standardami, przy użyciu najwyższej jakości akrylu i komponentów.
Wieloletnie doświadczenie w projektowaniu skutecznego hydromasażu w połączeniu ze współczesnym wzornictwem wyróżniają nasze ogrodowe wanny Portable Spa. Ergonomia siedzisk, umiejscowienie dysz wodnych, zastosowanie systemu turbodoładowania dysz wodnych, wygoda poduszek, chromoterapia i wiele innych funkcji naprawdę mają znaczący wpływ na zapewnienie relaksu i korzyści zdrowotnych płynących z regularnego korzystania z hydromasażu oraz pozwalają dopasować produkt do własnych potrzeb.
Victory Spa produkuje ogrodowe wanny Portable Spa w taki sposób, aby zapewniały całoroczne korzystanie z benefitów hydromasażu na świeżym powietrzu, a jednocześnie pozwalały oszczędzać energię – między innymi wyposażając każdą wannę w przepływowy podgrzewacz wody, izolację piankową oraz przykrycie termoizolacyjne. Niezależnie od pory roku, relaksująca kąpiel w ogrodzie jest teraz w zasięgu Twoich możliwości.