Producent luksusowych urządzeń do hydromasażu i Wellness. 30-letnie doświadczenie w branży sanitarnej, unikalne rozwiązania technologiczne, produkcja podzespołów we własnym zakresie, ciekawe i ergonomiczne projekty stawiają Victory Spa wśród liderów. Wysoka jakość produktów sygnowanych marką Victory Spa została również doceniona na świecie. Od wielu lat, nasze wyroby są eksportowane do ponad 30 państw i tam z sukcesem są sprzedawane.

Produkty marki Victory Spa wykonywane są na indywidualne zamówienia przez wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów branży sanitarnej, dlatego spełniają one najwyższe wymagania stawiane przez każdego klienta i gwarantują pełną satysfakcję z ich korzystania. Jako dowód najwyższej jakości wykonania do każdego produktu dołączany jest certyfikat z pieczęcią i podpisem kontrolera jakości.

KOLEKCJE

  • Linia Classic – kolekcja wanien przeznaczona dla zwolenników tradycyjnego wzornictwa.
  • Creation Collection – współczesna stylistyka, przeszklenia, doskonała ergonomia, większe zagłówki dla jeszcze lepszego relaksu, skuteczny hydromasaż to tylko wybrane atuty wanien z tej linii.
  • Vivera – doskonała jakość wykończenia i zaawansowana technologia w przystępnych cenach

WANNY WIELOOSOBOWE

  • przenośne wanny ogrodowe Portable Spa. Komfort zażycia hydromasażu w naturalnym otoczeniu w zaciszu ogrodu i na tarasie.
  • Są to produkty całoroczne, wanny Spa – częsta propozycja w przybasenowych strefach relaksu.
  • zaawansowana technologia (stacja dozowania chemii, odpowiednie pompy, filtry czyszczące) i silny hydromasaż czynią te produkty odpowiednimi do użytku publicznego.