Mamy ogromną przyjemność przedstawić Państwu najnowszą odsłonę modelu Portable Spa ROSE /275x235/. Wanna została wyprodukowana na specjalne zamówienie klienta z Indii. Kolor wanny, obudowy i przykrycia w kolorze śnieżnej bieli nadaje całości niezwykle nowoczesnego charakteru. Wanna z rynną przelewową została wyprodukowana w systemie DELUXE. Posiada 6 miejsc użytecznych w tym jedno leżące. Bardzo dziękujemy za zaufanie i życzymy wielu wrażeń podczas użytkowania wanny Victory Spa!

  

Rose biala 


Nordic Ocean Craft Sp. z o.o. to producent luksusowych urządzeń do hydromasażu i Wellness. 30-letnie doświadczenie w branży sanitarnej, unikalne rozwiązania technologiczne, produkcja podzespołów we własnym zakresie, ciekawe i ergonomiczne projekty stawiają Victory Spa wśród liderów. Wysoka jakość produktów sygnowanych marką Victory Spa została również doceniona na świecie. Od wielu lat, nasze wyroby są eksportowane do ponad 30 państw i tam z sukcesem są sprzedawane.

Produkty marki Victory Spa wykonywane są na indywidualne zamówienia przez wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów branży sanitarnej, dlatego spełniają one najwyższe wymagania stawiane przez każdego klienta i gwarantują pełną satysfakcję z ich korzystania. Jako dowód najwyższej jakości wykonania do każdego produktu dołączany jest certyfikat z pieczęcią i podpisem kontrolera jakości.


Oferta producenta to: wanny zwykle niewyposażone w masaż; wanny z hydromasażem; przenośne, całoroczne wanny ogrodowe Portable Spa; wanny Spa do użytku prywatnego i publicznego; kabiny masażowo-parowe; kabiny i panele prysznicowe.

Kolekcja wanien obejmuje marki:
Badcouture - to kolekcja designerskich urządzeń do relaksu.
Victory Spa - kolekcja wanien przeznaczona dla zwolenników tradycyjnego wzornictwa.
Creation Collection - współczesna stylistyka, przeszklenia, doskonała ergonomia, większe zagłówki dla jeszcze lepszego relaksu, skuteczny hydromasaż to tylko wybrane atuty wanien z tej linii.
E-Line – wanny tej kolekcji przeznaczone są dla indywidualistów poszukujących w produktach czegoś unikalnego.
Vivera – doskonała jakość wykończenia i zaawansowana technologia w przystępnych cenach.

Wanny wieloosobowe:
przenośne wanny ogrodowe Portable Spa – dają komfort zażycia hydromasażu w naturalnym otoczeniu - w zaciszu ogrodu, czy na tarasie. Są to produkty całoroczne.
wanny Spa – częsta propozycja w przybasenowych strefach relaksu. Zaawansowana technologia (stacja dozowania chemii, odpowiednie pompy, filtry czyszczące) i silny hydromasaż czynią te produkty odpowiednimi również do użytku publicznego.

 

Baletnica

salon sprzedaży