UWAGA!

 

 

Z okazji zbliżającej się wiosny chcielibyśmy zaproponować Państwu promocję na przenośnie wanny ogrodowe z linii PORTABLE SPA. Modele: Daisy, Lilly, Iris, Orchid, Rose dostępne są w systemach Basic, Clasic oraz Deluxe.

 

Klienci, którzy złożą zamówienie na wybrany model wanien z linii Portable Spa do końca Kwietnia otrzymają dodatkowe 5% rabatu.

 

Warunkiem otrzymania dodatkowego rabatu jest dołączenie do zamówieniazłożonego w salonie handlowym kuponu rabatowego.

 

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt oraz zapraszamy do udziału w promocji! 

 

kupon rabatowy

 

 

UWAGA!

Od 01.01.2016 wszystkie modele z linii Eline dostępne w systemach Vivera.

Mamy ogromną przyjemność poinformować Państwa o możliwości zakupu wszystkich modeli Eline: Essence, Extreme, Ecstasy, Euphoria, Eternity, Emotion, Experience, Elegance w trzech systemach Vivera.

Produkt najwyższej jakości w lepszej cenie !!!!

W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

 

essence

ESSENCE 160X75

extreme 

EXTREME 170X75

 ecstasy 2

ECSTASY 180X80

 euphoria 3

EUPHORIA 190X90

 eternity 2

ETERNITY 150X90

 emotion 3

EMOTION 160X100

 experience 140

EXPERIENCE 140X140

 experience 140

EXPERIENCE 150X150

 elegance 145 2

ELEGANCE 145X145

elegance 145 2 

ELEGANCE 155X155

   

 

Victory Spa International to producent luksusowych urządzeń do hydromasażu i Wellness. 30-letnie doświadczenie w branży sanitarnej, unikalne rozwiązania technologiczne, produkcja podzespołów we własnym zakresie, ciekawe i ergonomiczne projekty stawiają Victory Spa wśród liderów. Wysoka jakość produktów sygnowanych marką Victory Spa została również doceniona na świecie. Od wielu lat, nasze wyroby są eksportowane do ponad 30 państw i tam z sukcesem są sprzedawane.

Produkty marki Victory Spa wykonywane są na indywidualne zamówienia przez wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów branży sanitarnej, dlatego spełniają one najwyższe wymagania stawiane przez każdego klienta i gwarantują pełną satysfakcję z ich korzystania. Jako dowód najwyższej jakości wykonania do każdego produktu dołączany jest certyfikat z pieczęcią i podpisem kontrolera jakości.


Oferta producenta to: wanny zwykle niewyposażone w masaż; wanny z hydromasażem; przenośne, całoroczne wanny ogrodowe Portable Spa; wanny Spa do użytku prywatnego i publicznego; kabiny masażowo-parowe; kabiny i panele prysznicowe.

Kolekcja wanien obejmuje marki:
Badcouture - to kolekcja designerskich urządzeń do relaksu.
Victory Spa - kolekcja wanien przeznaczona dla zwolenników tradycyjnego wzornictwa.
Creation Collection - współczesna stylistyka, przeszklenia, doskonała ergonomia, większe zagłówki dla jeszcze lepszego relaksu, skuteczny hydromasaż to tylko wybrane atuty wanien z tej linii.
E-Line – wanny tej kolekcji przeznaczone są dla indywidualistów poszukujących w produktach czegoś unikalnego.
Vivera – doskonała jakość wykończenia i zaawansowana technologia w przystępnych cenach.

Wanny wieloosobowe:
przenośne wanny ogrodowe Portable Spa – dają komfort zażycia hydromasażu w naturalnym otoczeniu - w zaciszu ogrodu, czy na tarasie. Są to produkty całoroczne.
wanny Spa – częsta propozycja w przybasenowych strefach relaksu. Zaawansowana technologia (stacja dozowania chemii, odpowiednie pompy, filtry czyszczące) i silny hydromasaż czynią te produkty odpowiednimi również do użytku publicznego.

Kolekcja kabin masażowo-parowych obejmuje linie:
Style Collection – to kolekcja wyjątkowych kabin masażowo-parowych.
Classic – wyróżniają się tradycyjnymi wzorniczo projektami, niezwykle skutecznym masażem i detoksykującą kąpielą parową.

Baletnica

salon sprzedaży